ПРО КОМПАНІЮ

ТОВ "ПОЛІКОЛОР" - провідний виробник лакофарбових матеріалів

Історія компанії

ТОВ «Polycolor»

Українська компанія з виробництва лакофарбової продукції, заснована в 1998 році. За час існування увійшла в ТОП виробників та постачальників лакофарбової продукції на території України та в країни ближнього та дальнього зарубіжжя. Ми створили широку дилерську мережу для швидкого забезпечення нашими матеріалами замовників. Продукція «Polycolor» представлена у всіх великих спеціалізованих торгівельних центрах та дрібних мережах.
Компанія «Polycolor» має власну лабораторію, оснащену високотехнологічним обладнанням, що відповідає світовим стандартам. Тут здійснюються нові розробки рецептури, вдосконалюються технології виробництва завдяки використанню власної бази наукових розробок. Команда професіоналів завжди готова втілити в життя ваші побажання!

Якість, екологія та безпека

Якість, екологія та безпека – головне кредо нашої компанії. Для нас важливо створювати безпечну продукцію, тому «Polycolor» віддає перевагу екологічному виробництву не зашкоджуючи навколишньому середовищу. В виробництві використовується високоякісна сировина та інноваційне обладнання, які відповідають міжнародним стандартам якості.

ДСТУ ISO 9001:2015

Впроваджена система управління якістю продукції ДСТУ ISO 9001:2015, що дозволяє контролювати всі етапи виробництва

Екологічність

Polycolor» є діючим членом Асоціації Українських виробників ЛФМ (УВЛП) та Технічного комітету ТК-168

Інноваційність

Вдосконалення технологій виробництва завдяки використанню власної бази наукових розробок

Наші бренди

Illustration

Продукція еліт-класу ТМ Colorina


Illustration

Захист та надійність від ТМ Корабельна


Illustration

Поєднання ціни та якості ТМ Aquamarine


Illustration

Швидкі інтер’єрні рішення